فواید خرید و فروش قیر( بخش دوم)

فواید خرید و فروش قیر( بخش دوم)

آیا می دانید مجهزترین و با کیفیت ترین مرکز فروش قیر کجاست؟ بهترین مرکز فروش قیر یعنی شرکت ایران پاسارگاد ارائه دهنده مناسب ترین محصولات قیر است. اگر می خواهید در مورد فروش قیر اطلاعات بیشتری را به دست آورید می توانید با مطالعه مقالات قبل اطلاهات مفیدی در مورد فواید خرید و فروش قیر به دست آورید. در مطلب قبل شما را با برخی فواید فروش فیر آشنا کردیم، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر ویژگی ها و اطلاعات مورد نیاز در خصوص خرید و فروش قیر آشنا کنیم.

فروش قیر و مقاومت در برابر گرما و اشعه یو وی

آیا می دانید قیر در برابر گرما و اشعه یو وی با دوام است و آسیب نمی بیند؟ لایه شن پاشی شده روی قیر گونی باعث می شود که سقف خانه ها و ساختمان ها در مقابل هیچ چیزی آسیب نبیند. از طرفی شن پاشی به خاطر ویژگی های ساختاری که دارد از تابش مستقیم نور خورشید به نقطه ایی خاص از سقف جلو گیری می کند و سقف را خنک نگه می دارد. همچنین این کار باعث می شود دمای محیط خانه برای شما مطلوب باقی بماند و گرم نشود.

فروش قیر و سرمایه گذاری عالی

به این خاطر که قیر و شن پاشی روی ان عملکردی ارزان قیمت است و هزینه های زیادی ندارد استفاده از قیر در سقف برای سرمایه گذاری بسیار هوشمندانه است. استفاده از قیر برای سقف خانه ها از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه و کم هزینه است.

فروش قیر و صرفه جویی در مصرف انرژی

نه تنها خود قیر و استفاده از آن ارزان و اقتصادی است. قیر گونی کردن و شن پاشی روی آن در سقف خانه ها به کاهش هزینه های انرژی کمک می کند. به این دلیل که قیر در برابر اشعه یو وی مقاوم است باعث می شود تا دمای محیط خانه حفظ شود و نیاز افراد به استفاده از کولر کمتر شود.

درباره نويسنده

مدیر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید