چطور قیر چسبیده شده کف کفش را پاک کنیم؟( بخش دوم)

چطور قیر چسبیده شده کف کفش را پاک کنیم؟( بخش دوم)

همانطور که می دانید شرکت ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر بشکه ای ارائه دهنده بهترین انواع قیر و مشتقات آن به شما عزیزان است. با خرید قیر از مجهزترین و بهترین مرکز فروش قیر می توانید از کیفیت محصولات اطمینان خاطر داشته باشید.

برای تهیه قیر بهتر است تا در مورد قیر و حتی پاک کردن ان از سطوح مختلف اطلاعات کافی را به دست آورید.

در مطالب قبل در مورد پاک کردن قیر از کف کفش و همچنین پاک کردن آن از سطوح چوبی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم، در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پاک کردن قیر از کفش اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

گفتیم که برای پاک کردن قیر از کف کفش باید با یک مسواک قدیمی و محلولی که تهیه کردید به همراه اسپری WD-40 کفش را برس بکشید.

اگر محلول شوینده ایی که تهیه کردید قیر را از کفشتان پاک نکرد باید حتما از اسپری WD-40 استفاده کنید و از این اسپری به عنوان روان ساز استفاده کنید. بر روی لکه های قیر اسپری کنید و اجازه دهید تا چند دقیقه بماند، سپس دوباره با مسواک روی آن را برس بکشید.

وقتی تمام قیر از کفش پاک شد باید دوباره با وحلولی که تهیه کرده بودید کفشتان را بشویید تا اثری از قیر و اسپری روی کفش باقی نماند.

آشنایی با ترفند هایی برای از بین بردن لکه های قیر چسبیده شده به کفش

شوینده هایی برای از بین بردن قیر نیز تولید می شود که می توانید از این محصولات استفاده کنید. این مواد نیز هیچ آسیبی به کفش شما وارد نمی کنند.

همچنین برای چرب کردن کفش و کمک به پاک شدن سریع تر کفش می توانید از روغن بچه نیز استفاده کنید.

اگر لایه های قیر که روی کفش مالیده خیلی ضخیم بود بهتر است تا ابتدا آن را حسابی چرب و روغن کاری کنید تا لکه های قیر راحت تر پاک شود.

یکی دیگر از روش هایی که می تواند قیر را راحت تر از کفش پاک کند فریز کردن کفش است. اگر قیر سرد شود امکان دارد راحت تر از کفش جدا شود.

با استفاده از این ترفند ها می توانید هنگام کار با قیر، کفش و یا سایر وسایلتان را تمیز نگهدارید و اجازه ندهید تا به آن ها آسیبی وارد شود.

برای اطلاع از قیمت قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. لازم به ذکر است که ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین و معتبر ترین مرکز فروش قیر محصولات خود از جمله انواع قیر، امولاسیون وسایر مشتقات قیر را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

همچنین ایران قیر پاسارگاد به عنوان معتبرترین مرکز فروش قیر شناخته شده است و می توانید محصولات مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت قیر از این مجموعه تهیه کنید.

چطور قیر چسبیده شده کف کفش را پاک کنیم؟

چطور قیر چسبیده شده کف کفش را پاک کنیم؟

آیا به دنبال بهترین مرکز فروش قیر هستید؟ بهترین مرکز فروش قیر در تهران ایران قیر پاسارگاد است. با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بهترین و با کیفیت ترین قیر و مشتقات آن را از این مجموعه تهیه کنید. در مطالب قبل در مورد پاک کردن قیر از سطوح چوبی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. با مطالعه این مقالات می توانید اطلاعاتتان را در مورد قیر و کاربرد های آن و همچنین هر آنچه به قیر مربوط باشد افزایش دهید.

همچنین با مطالعه مطالب قبل می توانید در مورد فواید خرید و فروش قیر اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا در مورد پاک کردن قیر اطلاعات کامل تری به دست آورید.

آیا می دانید چطور می توان قیر را از کف کفش پاک کنید؟ در این مقاله می خواهیم در مورد نحوه پاک کردن قیر از کف کفش اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

ممکن است به نظرتان پاک کردن قیر از کف کفش سخت به نظر برسد. خوشبختانه به راحتی می توان قیر کف کفش را پاک کرد اما این کار نیازمند زمان است.

برای پاک کردن قیر از کف کفش به چه چیز هایی نیاز دارید؟

  • چاقوی پلاستیکی
  • مایع ظرفشویی
  • مسواک قدیمی
  • اسپری WD40

مراحل پاک کردن قیر: ابتدا با استفاده از چاقوی پلاستیکی تا آنجایی که می توانید قیر ها را جدا کنید. فقط مراقب باشید تا به کفشتان آسیبی وارد نکنید.

قیر های باقی مانده را با مخلوط آب ولرم و مایع ظرفشویی پاک کنید.

مسواک را داخل این محلولب کنید سپس روی قسمت های قیر مالیده شده بکشید. ممکن است پاک شدن قیر کمی طول بکشد.

اگر با این محلول قیر کف کفشتان پاک نشد می توانید با استفاده از اسپری WD40 کف کفشتان را تمیز کنید.

روی لکه ها را اسپری کنید و اجازه دهید تا چند دقیقه بماند و بعد با مسواک رویش را بکشید.

در ادامه مقالات شما را با پاک کردن قیر بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ایران قیر پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع محصولات با قیمت قیر مناسب است.

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده روی سطوح چوبی( بخش سوم)

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده روی سطوح چوبی( بخش سوم)

بهترین مرکز فروش قیر چه خصوصیاتی دارد؟ همانطور که می دانید بهترین مرکز فروش قیر باید محصولات خود از جمله قیر و مشتقات قیر را با کیفیتی مناسب با ارائه بهترین سرویس ها به مشتریان خود عرضه کند.

در مقالات گذشته در مورد بهترین و مجهز ترین مرکز قروش قیر و همچنین قیمت قیر و آموزش بازسازی قیرگونی اطلاعات مهمی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پاک کردن قیر ریخته شده روی سطوح چوبی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر آماده ارائه بهترین و مطمئن ترین خدمات به شما عزیزان است.

آشنایی با نحوه پاک کردن قیر از سطوح چوبی

همانطور که گفتیم با قالب یخ و سیم ظرفشویی می توان قیر ریخته شده روی سطوح چوبی را پاک کرد. البته در هنگام پاک کردن قیر با استفاده از سیم ظرفشویی باید خیلی مراقب باشید تا سطوح چوبی آسیبی نبینند.

استفاده از اسیتن برای پاک کردن قیر

اگر کفپوش منزلتان لمینت است و روی آن قیر ریخته است می توانید با استفاده از اسیتن آن را تمیز کنید. مقداری اسیتن را روی یک دستمال تمیز بریزید و از گوشه لکه شروع کنید به پاک کردن لک و تا وسط آن ادامه دهید سعی کنید به طور منظم لکه های قیر را پاک کنید تا قسمت های تمیز قیری نشود.

هنگامی که قیر را با هر روشی که به شما آموزش دادیم از سطح چوب پاک کردید بهتر است تا دوباره آن را بازبینی کنید و ببینید که هیچ اثری از قیر روی کفپوش باقی نمانده باشد. سپس با یک طی بخار سطح کفپوش را پاکسازی کنید.

همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر ارائه دهنده بهترین قیر و مشتقات قیر با قیمتی مناسب است.

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده رویی سطوح چوبی( بخش دوم)

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده رویی سطوح چوبی( بخش دوم)

آیا به دنبال بهترین مرکز فروش قیر هستید؟ آیا می دانید بهترین مرکز فروش قیر چه خصوصیاتی دارد و چه محصولاتی را ارائه می کند؟ همانطور که می دانید بهترین و مجهز ترین مرکز فروش قیر ایران قیر پاسارگاد است و با کیفیت ترین محصولات قیر را می توانید از این مجموعه تهیه کنید.

در مقالات قبل در مورد مشخصات بهترین مرکز فروش قیر و همچنین آموزش بازسازی قیر گونی و اطلاعات مهمی در مورد استفاده و کاربرد قیر و هر آنچه به قیر مربوط باشد در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه پاک کردن لکه های قیر از سطوح چوبی و کفپوش ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

آیا از ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده رویی سطوح چوبی استفاده می شود آشنایی دارید؟

  • استفاده از قالب یخ

در مطلب گذشته در مورد پاک کردن قیر با کاردک توضیح دادیم. علاوه بر کاردک می توانید از قالب و تکه های یخ نیز برای پاک کردن قیر استفاده کنید. قالب هایی یخ را روی سطوح چوبی که قیر مالیده قرار دهید و اجازه دهید تا قیر یخ بزند و حالتی ترد و شکننده به خود بگیرد. وقتی این کار انجام شود قیر به راحتی قابل جدا شدن از سطوح چوبی خواهد بود.

  • استفاده از حلال های خشک شویی

مقداری از حلال های خشکشویی را روی یک پارچه تمیز بریزید و روی قیر بمالید. سپس باقیمانده قیر را با یک دستمال تمیز دیگر پاک کنید.

  • استفاده از سیم ظرفشویی

آن دسته از قیر هایی که به راختی پاک نمی شوند را می توانید با کمک سیم ظرفشویی پاک کنید. سعی کنید سیم ظزفشویی به کفپوش شما آسیب نرساند و کفپوش را خط نیاندازد. با حرکات دایره ایی سیم ظرفشویی را خیلی آرام روی کفپوش بمالید.

در مقالات بعدی ادامه آموزش های لازم جهت پاک کردن قیر را به اطلاعاتان خواهیم رساند.

با استفاده از خدمات بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید از مناسب ترین قیمت قیر بهره مند شوید.

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده روی سطوح چوبی

ترفند هایی برای پاک کردن قیر ریخته شده روی سطوح چوبی

برای تهیه قیر باید به یکی از بهترین مراکز فروش قیر مراجعه کنید. برای خرید و فروش قیر باید اطلاعاتتان را در زمینه خصوصیات قیر و ویژگی های آن آشنا کنیم. در مقالات قبل در مورد بازسازی قیر گونی و همچنین بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن آشنا کردیم. برای براورد قیمت قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشد.

اگر روی کفپوش چوبی قیر ریخته است نگران نباشید. راه های زیادی برای پاک کردن قیر وجود دارد. قیر به طور معمول بسیار چسبناک است و برای قیر گونی سقف و آسفالت کردن فیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این قیر کاربرد های دیگری نیز دارد که قبلا به ان ها پرداخته ایم. پاک کردن قیر از کفپوش ممکن است کار خطرناکی به نظر برسد اما این کار خیلی ساده است فقط باید مراقب باشید که کفپوش آسیبی نبیند. مخصوصا اگر نگران ظاهر کفپوشتان هستید باید خیلی دقت کنید. در ادامه شما را با ترفند هایی آشنا می کنیم که بدون ایجاد آسیب بتوانید قیر را از کفپوش پاک کنید.

از یک ابزار نوک دار که کند باشد استفاده کنید.

اولین کاری که باید برای پاک کردن قیر بکنید این است که تا آنجایی که می توانید قیر های چسبیده شده به کفپوش را جدا کنید. حتی می توانید با نوک ناخن این کار را انجام دهید. دقت کنید که از هیچ چیز تیزی استفاده نکنید تا به کفپوش آسیبی نرسد. کاردک های پلاستیکی نیز انتخاب خوبی برای پاک کردن قیر هستند.

در مقالات بعدی در مورد پاک کردن قیر از سطوح مورد نظرتان اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی می کنیم پس با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاه به عنوان بهترین مرکز فروش قیر آماده ارائه بهترین محصولات همچنین با مناسب ترین قیمت قیر است.

آموزش بازسازی قیر گونی( بخش سوم)

آموزش بازسازی قیر گونی( بخش سوم)

همانطور که می دانید فروش قیر باعث شده است که صنعت و محصولات صنعتی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشند. در هنگام خرید قیر باید از قیمت قیر نیز اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید چرا که هر مجموعه ایی قیمت قیر متفاوتی را به شما می دهد البته کیفیت محصولات نیز با هم متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. با استفاده از بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاه می توانید قیر مورد نیازتان را با بهترین کیفیت و هزینه ایی مناسب تهیه کنید.

در مقالات قبل شما را با فواید خرید و فروش قیر و همچنین سایر ویژگی های فروش فیر آشنا کردیم. با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات مهمی در مورد نحوه بازسازی قیرگونی و همچنین بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن را به شما معرفی کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد بازسازی قیر گونی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

برای انتقال شن ها و قیر به سقف بهتر است تا از وسایل مجهزی استفاده کنید. می توانید یک فرقان را پر از قییر و شن کنید و آن را به پشت بام ببرید. استفاده از فرقان باعث می شود تا بتوانید به راحتی محتویات داخلش را در سقف خالی کنید و دوباره به راحتی بتوانید آن را پایین بیاورید و از قیر پر کنید.

مرحله آخر- پاکسازی و تمیز کردن محوطه

اطمینان پیدا کنید که در پشت بام هیچ گونه شن و قیر اضافی وجود ندارد. می توانید با استفاده از یک جاروی دستی سقف را تمیز کنید.

لازم به ذکر است که با استفاده از بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید محصولی را تهیه کنید که با مناسب ترین قیمت قیر و همچنین بهترین کیفیت خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه دهد.

آموزش بازسازی قیرگونی( بخش دوم)

آموزش بازسازی قیرگونی( بخش دوم)

آیا به دنبال یک مرکز فروش قیر در تهران هستید؟ همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد بهترین مرکز فروش قیر با قیمت قیر مناسب و ارزان است که می توانید با خرید محصولات مربوط به قیر از این مجموعه قیر و امولاسیون مورد نیازتان را از این مجموعه با مناسب ترین قیمت قیر تهیه کنید.

در مقالات قبل شما را با نحوه بازسازی قیر گونی آشنا کردیم و همچنین در مورد بهترین راه فروش قیر اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد قیمت قیر و همچنین بازسازی قیرگونی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

جدا کردن قیر گونی از سقف

با استفاده از کاتر های مخصوص می توانید شروع به کندن قیر ها کنید. کاتر مخصوص سقف همراه با تیغ کاربید بهترین انتخاب برای انجام تعمیرات قیرگونی است. این کاتر مقاومت و قدرت لازم برای انجام اینگونه کار ها را دارد. هنگام کار کردن با این وسیله باید خیلی مراقب باشید.

کندن قیر گونی های سخت و محکم.

از یک اهرم و وسیله مخصوص برای کندن قیرگونی های چسبیده شده به سطح سقف استفاده کنید. در هنگام کار با این اهرم نیز باید مراقب دستتان باشید.

از اره موتوری سقف استفاده کنید.

اگر می توانید بهتر است تا یک اره موتوری مخصوص سقف را اجاره کنید سپس کندن قیر را انجام دهید. قبل از اینکه شروع به کار کنید لازم است تا حتما اطلاعات و بروشور دستگاه را مطالعه کنید تا نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

انتخاب قیر و نوع شن ها

با خرید مخصولات مورد نیاز از بهترین مرکز فروش قیر می توانید قیر مورد نیازتان را برای قیرگونی سقف تهیه کنید و همچنین نوع شن ها را برای شن پاشی در سقف در نظر بگیرید. در هنگام خرید قیر از بهترین مرکز فروش قیر باید به قیمت قیر نیز توجه داشته باشید تا بتوانید محصولاتی ارزان اما با کیفیت را تهیه کنید.

همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر ارائه دهنده بهترین انواع قیر و امولاسیون است.

آموزش بازسازی قیرگونی

آموزش بازسازی قیرگونی

آیا می دانید با استفاده از خدمات بهترین مرکز فروش قیر و امولاسیون یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید از خدمات و محصولات این مجموعه با ارزان ترین قیمت قیر بهره مند شوید؟ مجموعه ایران قیر پاسارگاد ارائه دهنده انواع محصولات قیر است و شما می توانید با استفاده از این مجموعه فروش قیر، مواد مورد نیازتان را با اطمینان بیشتری تهیه کنید و از قیمت قیر ارزان به بهترین شکل استفاده کنید.

در مقالات قبل شما را با بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن و همچنین نحوه استفاده از قیر در سقف ها آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تعویض قیر گونی اطلاعات لازم را به دست آورید. با استفاده از آموزش های بهترین مرکز فروش قیر می توانید اطلاعات مورد نیاز در رابطه با قیر و استفاده از آن را به دست آورید.

تعویض و بازسازی قیرگونی سقف ها نیازمند لوازم و تجهیزات خاصی است.  علاوه بر این اینکار بسیار سخت و طاقت فرسا است و حتما باید از یک نفر دیگر هم برای بازسازی کمک بگیرید. قبل از شروع کار حتما از وضعیت آب و هوا اطمینان حاصل کنید. بهترین شرایط آب و هوایی برای بازسازی قیرگونی هوای گرم و آفتابی است. چرا که تابش خورشید باعث نرم تر شدن قیر می شود. با استفاده از مراحل زیر می توانید با بازسازی قیرگونی بیشتر آشنا شوید.

مرحله اول- امنیت

قبل از اینکه این کار را شروع کنید حتما از عینک محافظ، کفش و لباس مخصوص و ایمن برای این کار استفاده کنید. در هنگام قیرگونی سقف حتما مراقب لبه ها و گوشه های سقف باشید. اگر در آفتاب کار می کنید حتما از کلاه نقاب دار استفاده کنید.

مرحله دوم- پارو کردن قیر

برای بازسازی قیرگونی باید حتما از تجهیزات لازم استفاده کنید. با استفاده از پارو های مخصوص می توانید قیر های روی سقف را جدا کنید. لبه های تیز و تمامی قسمت ها را پارو کنی.

با استفاده از خدمات فروش قیر این مجموعه می توانید ار ارزان ترین قیمت قیر بهره مند شوید.

بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن( بخش دوم)

بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن( بخش دوم)

همانطور که می دانید شرکت ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر شناخته شده است. این مرکز با فروش قیر با کیفیت توانسته است نام نیکی در صنعت قیر از خود به جای بگذارد. برای خرید و فروش قیر باید با کاربرد های قیر آشنا باشید و اطلاعات مورد نیازتان را در این زمینه به دست آورید. در مقالات قبل شما را با بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن آشنا کردیم. و همچنین در مورد فواید خرید و فروش قیر اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد حرارت دهی به قیر نکات بیشتری را به شما معرفی کنیم.

در مقاله قبل 3 مرحله از حرارت دهی به قیر را به شما معرفی کردیم و گفتیم که هنگامی که چدن در حال گرم کردن است بهترین زمان برای تنظیم آن است.

پیشنهاد ما این است که دسته دسته قیر سقف را حرارت دهید تا قبل از اینکه از آن استفاده می کنید از کیفیت آن مطلع شوید. هنگامی که گرما دهی و حرارت دهی به قیر انجام شد می توانید از قیر برای تعمیرات و استفاده در سقف خانه ها استفاده کنید.

  1. آماده سازی قیر گونی در سقف

اگر اولین بار است که در سقف خانه از قیر استفاده می کنید. این کار بسیار آسان تر خواهد بود. قبل از اینکه این کار را انجام دهید باید قیر را با بتن مخلوط کنید تا از آن برای سقف استفاده کنید. از طرف دیگر اگر می خواهید قیرگونی سقف خود را تعمیر کنید. می توانید قسمت هایی از سقف را که از بین رفته اند را بازسازی کنید.

برای اطلاع از بهترین قیمت فروش قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. لازم به ذکر است که این مرکز ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین محصولات قیر و امولاسیون در ایران می باشد.

بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن

بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید با کیفیت ترین محصولات قیر و امولاسیون را تهیه کنید. تهیه قیر و امولاسیون و همچنین سایر محصولات با کیفیت در صنعت بسیار مهم است که باید به آن بسیار توجه داشته باشید. در مقالات قبل گفتیم که چطور از قیر در سقف ها استفاده کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

آیا می دانید قیر را چطور گرم می کنند؟

حرارت دهی به قیر باعث می شود تا از دوام و کیفیت قیرگونی سقف اطمینان پیدا کنید. به طور کلی مانند سایر پوشش دهی های که برای سقف ها انجام می دهید قیر گونی سقف ها نیز به بازبینی و مراقبت نیاز دارد. بهتر است تا قیرگونی سقف را با حرارت دهی مناسبی انجام دهید.

  • مرحله اول: حیط مناسبی را برای گرما دهی فراهم کنید.

به دنبال یک جای مناسب در حیاط پشتی خانه بگردید. جایی که بتوانید با کوره چدنی گرما و حرارت لازم را اعمال کنید. منطقه مورد نظر را پاکسازی کنید و از ورود کودکان به آنجا جلوگیری کنید.

  • مرحله دوم: سقف را آماده کنید.

هنگامی که از بهترین مرکز فروش قیر محصولات مورد نیازتان را خریداری کردید و محیط مناسب برای گرم کردن قیر را فراهم کردید وقت آن رسیده است تا سقف را آماده کنید. بررسی کنید که کجای سقف به قیر نیاز دارد. لازم به ذکر است که باید بررسی کنید که مقدار گرمایی را که به قیر باید بدهید را نیز حاتما مورد بررسی قرار دهید.

مرحله سوم: حرارت دهی به قیر

هنگامی که کوره چدنی را برای گرم کردن قیر آماده کردید باید بتوانید تا مقدار مناسبی از قیر را درون کوره بریزید. و هنگامی که چدن در حال گرم کردن آن است آن را تنظیم کنید.

برای اطلاع از قیمت فروش قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.