بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن

بهترین راه فروش قیر و حرارت دهی به آن

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید با کیفیت ترین محصولات قیر و امولاسیون را تهیه کنید. تهیه قیر و امولاسیون و همچنین سایر محصولات با کیفیت در صنعت بسیار مهم است که باید به آن بسیار توجه داشته باشید. در مقالات قبل گفتیم که چطور از قیر در سقف ها استفاده کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

آیا می دانید قیر را چطور گرم می کنند؟

حرارت دهی به قیر باعث می شود تا از دوام و کیفیت قیرگونی سقف اطمینان پیدا کنید. به طور کلی مانند سایر پوشش دهی های که برای سقف ها انجام می دهید قیر گونی سقف ها نیز به بازبینی و مراقبت نیاز دارد. بهتر است تا قیرگونی سقف را با حرارت دهی مناسبی انجام دهید.

  • مرحله اول: حیط مناسبی را برای گرما دهی فراهم کنید.

به دنبال یک جای مناسب در حیاط پشتی خانه بگردید. جایی که بتوانید با کوره چدنی گرما و حرارت لازم را اعمال کنید. منطقه مورد نظر را پاکسازی کنید و از ورود کودکان به آنجا جلوگیری کنید.

  • مرحله دوم: سقف را آماده کنید.

هنگامی که از بهترین مرکز فروش قیر محصولات مورد نیازتان را خریداری کردید و محیط مناسب برای گرم کردن قیر را فراهم کردید وقت آن رسیده است تا سقف را آماده کنید. بررسی کنید که کجای سقف به قیر نیاز دارد. لازم به ذکر است که باید بررسی کنید که مقدار گرمایی را که به قیر باید بدهید را نیز حاتما مورد بررسی قرار دهید.

مرحله سوم: حرارت دهی به قیر

هنگامی که کوره چدنی را برای گرم کردن قیر آماده کردید باید بتوانید تا مقدار مناسبی از قیر را درون کوره بریزید. و هنگامی که چدن در حال گرم کردن آن است آن را تنظیم کنید.

برای اطلاع از قیمت فروش قیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره نويسنده

مدیر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید