آموزش بازسازی قیرگونی( بخش دوم)

آموزش بازسازی قیرگونی( بخش دوم)

آیا به دنبال یک مرکز فروش قیر در تهران هستید؟ همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد بهترین مرکز فروش قیر با قیمت قیر مناسب و ارزان است که می توانید با خرید محصولات مربوط به قیر از این مجموعه قیر و امولاسیون مورد نیازتان را از این مجموعه با مناسب ترین قیمت قیر تهیه کنید.

در مقالات قبل شما را با نحوه بازسازی قیر گونی آشنا کردیم و همچنین در مورد بهترین راه فروش قیر اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد قیمت قیر و همچنین بازسازی قیرگونی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

جدا کردن قیر گونی از سقف

با استفاده از کاتر های مخصوص می توانید شروع به کندن قیر ها کنید. کاتر مخصوص سقف همراه با تیغ کاربید بهترین انتخاب برای انجام تعمیرات قیرگونی است. این کاتر مقاومت و قدرت لازم برای انجام اینگونه کار ها را دارد. هنگام کار کردن با این وسیله باید خیلی مراقب باشید.

کندن قیر گونی های سخت و محکم.

از یک اهرم و وسیله مخصوص برای کندن قیرگونی های چسبیده شده به سطح سقف استفاده کنید. در هنگام کار با این اهرم نیز باید مراقب دستتان باشید.

از اره موتوری سقف استفاده کنید.

اگر می توانید بهتر است تا یک اره موتوری مخصوص سقف را اجاره کنید سپس کندن قیر را انجام دهید. قبل از اینکه شروع به کار کنید لازم است تا حتما اطلاعات و بروشور دستگاه را مطالعه کنید تا نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

انتخاب قیر و نوع شن ها

با خرید مخصولات مورد نیاز از بهترین مرکز فروش قیر می توانید قیر مورد نیازتان را برای قیرگونی سقف تهیه کنید و همچنین نوع شن ها را برای شن پاشی در سقف در نظر بگیرید. در هنگام خرید قیر از بهترین مرکز فروش قیر باید به قیمت قیر نیز توجه داشته باشید تا بتوانید محصولاتی ارزان اما با کیفیت را تهیه کنید.

همانطور که می دانید ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر ارائه دهنده بهترین انواع قیر و امولاسیون است.

درباره نويسنده

مدیر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید