چطور از قیر در سقف ها استفاده کنیم؟( بخش دوم)

چطور از قیر در سقف ها استفاده کنیم؟( بخش دوم)

همانطور که می دانید با استفاده از خدمات بهترین مرکز فروش قیر یعنی ایران قیر پاسارگاد می توانید بهترین محصولات قیر را با مناسب ترین قیمت از این مرکز فروش قیر تهیه کنید. در مقالات قبل شما را با نحوه استفاده از قیر در سقف ها آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را نحوه قیر گونی سقف بیشتر آشنا کنیم.

همانطور که قبلا گفتیم به جز انتخاب یک مرکز فروش قیر معتبر باید زمان قیر گونی کردن سقف را نیز مد نظر داشته باشید. به مراحل بعدی دقت کنید:

خرید قیر: هنگامی که به مرکز فروش قیر مراجعه می کنید باید حتما هر سوالی که در مورد استفاده از قیر در سقف ها دارید را از فروشنده بپرسید. حتما ابعاد سقف را اندازه گیری کنید تا از مقدار قیری که می خواهید خریداری کنید اطلاع داشته باشید.

برنامه ریزی کنید که قیرگونی سقف را باید از کجا شروع کنید و کی کار را تمام کنید.

برنامه ریزی در کار بسیار مهم است اگر در قیرگونی سقف و یا هر کار دیگری برنامه ریزی نداشته باشید کار شما به درستی پیش نمی رود. بنابراین بهتر است تا در مورد هر یک از فعالیت هایی که می خواهید انجام دهید ابتدا برنامه ریزی کنید تا کار را به نحو احسنت انجام دهید.

  • قیرگونی سقف

هنگام قیر مالیدن به سقف با رولر سطل قیر را نزدیک خودتان نگهدارید. هر دفعه رولر را در سطل فرو ببرید و مقدار کمی از قیر را به آرامی روی سقف بمالید. هرجایی که می روید به عقب و یا جلو حتما سطل را همراه خود داشته باشید. تا زمانی که تمام سقف را قیر مالیدید این کار را ادامه دهید سپس صبر کنید و اجازه دهید تا مواد به خورد سقف بروند.

برای اطلاع از قیمت قیر می توانید از ایران قیر پاسارگاد به عنوان بهترین مرکز فروش قیر کمک بگیرید.

درباره نويسنده

مدیر
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید